Zdjęcia ślubne- naprawa

Cześć, miałem jakiś czas temu ślub. Niestety fotograf który to zajmował się naszą fotografią ślubną najzwyczajniej w świecie dał ciała. Z tego powodu chciałbym was prosić o jakieś informacje związane z fotografami ślubnymi. Chciałbym wiedzieć czy znacie kogoś, kto naprawdę zna się na tego typu usługach. Dodam że chodzi tylko o zrealizowanie inscenizowanej sesji fotograficznej. A i kolejna sprawa. Mieszkam w Krakowie, więc tylko człowiek z tego miasta, który doskonale wykorzysta naturalną scenografię miasta. Zadane przez bobii, w kategorii Kultura, sztuka i religia

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Cześć, a po co wydawać znowu kasę, nie lepiej poprosić znajomych i przeprowadzić naprawdę ciekawe plenery, jeżeli chodzi o fotografię ślubną? To dla mnie najlepsze rozwiązanie w chwili obecnej, tak mi się wydaje. Znajomi, sesja zdjęcia i fajna zabawa.

    romi89 odpowiedział

    0
  2. Witaj, jeżeli chodzi o specjalistów z Krakowa to przede wszystkim musisz wiedzieć, że jest ich tutaj naprawdę wiele. Ja polecam od siebie tego:Fotomz Fotograf ślubny miasto Kraków, naprawdę koleś zrobił mi takie fotki ze ślubu że głowa mała. Naturalnie możesz znaleźć sobie coś całkiem innego, ale to już wszystko zależy od Ciebie.

    lato83 odpowiedział

    0