Za ile zrobię u fotografa zdjęcie do dowodu?

Witam, mieszkam w Krakowie, ale jestem na tyle zabiegana, że nie jestem w stanie wpaść do fotografa i zapytać, ile będzie brał za zrobienie mi kilku zdjęć na dowód. Muszę sobie wyrobić nowy, bo niestety poprzedni mi skradziono razem z portfelem. Możecie mi państwo powiedzieć czy czasami nie orientujecie się w cenach. Byłabym bardzo wdzięczna, możecie mi śmiało powiedzieć. Zadane przez lato83, w kategorii Kultura, sztuka i religia

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Tak, ja ostatnio płaciłam chyba 18 złotych za taką usługę. Wiem, że to całkiem drogo, ale powiem szczerze, że jak się potrzebuje, to trzeba trochę wydać. Raz czy dwa razy nic się nikomu nie stanie. Ja również jestem zabiegany w pracy. Fotograf faktycznie wszystko ładnie ustawi i będzie pięknie. W Krakowie są całkiem dobrzy i sprawni specjaliści od tego rodzaju usług.

  Duch83 odpowiedział

  0
 2. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to zapewniam, że to będzie jakiś koszt kilkudziesięciu złotych. Ja chyba płaciłam jakieś 20 złotych, może niewiele mniej. To zawszą są jakieś koszty, więc trochę to nadszarpnie budżet domowy. Fotograf może mieć też jakąś promocje, może się pani uda. Osobiście także nie mam czasu, więc w pełni panią rozumiem. Proszę sprawdzić tę stronę - fotograf Kraków.

  Persching odpowiedział

  0
 3. Ja byłem u pewnego fotografa ostatnio i zapłaciłem dokładnie 25 złotych za komplet zdjęć dowodych. Nie wiem czy to dużu czy mało, bardziej wykurza fart że muszę płacić za wymianę dowodu, jakbym to ja sobie chciał to zrobić!

  guffi odpowiedział

  0