Za ile są mieszkania (głównie Piaseczno)?

Powiedzcie mi drodzy państwo za ile według waszej wiedzy idą mieszkania w Polsce? Aktualnie ceny rynkowe są bardzo chwiejne, więc zastanawiałem się właśnie, jak ma się sytuacja w mniejszych miastach a nie wielkich aglomeracjach. Powiedzmy, że mówilibyśmy o takim Piasecznie. Jeżeli macie jakieś rzetelne informacje, to chętnie się dowiem, co państwo o tym wszystkim sądzą. Zadane przez Sztabowy, w kategorii Nieruchomości

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Według moich niesprawdzonych naukowo, ale jednak pewnych, bo ze znanego mi od lat źródła, ceny będą jeszcze przez jakiś czas spadały. Jeżeli ma pan tylko okazję i jakieś własne fundusze, to proszę śmiało zabrać się za poszukiwania, nawet Piaseczno to całkiem dobry wybór. Nie polecam zaś brania kredytu w najbliższym czasie, bo konsekwencje mogą być dla pana i pańskiej rodziny niezbyt przyjemne. Warto odwiedzić - mieszkania Piaseczno.

    lato83 odpowiedział

    0
  2. Nie możemy z góry zakładać, jak będzie wyglądała przyszłość, dlatego takie rady są może i pożyteczne, ale jednak moim zdaniem należy kierować się przeczuciem. Przede wszystkim własnymi potrzebami, a nie chwiejną sytuacją rynkową. Mieszkania teraz są okupione sporym ryzykiem, a najbardziej cierpią obecni kredytobiorcy, nie zależnie czy pochodzą z Piaseczna czy innej miejscowości.

    Lander odpowiedział

    0