Wysoko stojąca woda na działkach

Dzień dobry państwu jestem Stefan i właśnie kupiłem sobie działkę, oczywiscie chodzi o miejsce gdzie stanie domek i będę uprawiał różne roślinki. Kupiłem bo przeszedłem na emeryturę i dlatego mam na początku pewien problem. Owa działka jest na naprawdę podmokłym terenie dlatego też potrzebuję kompletnej porady. A mianowicie wbijam łopatę i ziemia wywalam a tam woda. Czy wiecie może w jaki sposób pozbyć się tego typu problemów, jak sprawić żeby odwodnić trochę ten teren Zadane przez gryzak, w kategorii Budownictwo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Siema Stefan masz chyba problem, bo jeżeli nie masz kaski to ciężko będzie ogarnąć tego typu teren. Przede wszystkim musisz wiedzieć że odwadnianie na własną rękę, bez odpowiednich zgód jest zadaniem bardo trudny. Nie jesteś fachowcem więc możesz narobić szkód, bo za dużo spuścisz wody i pozamiatane, wszystko na działce będzie usychało.

    pyśiek84 odpowiedział

    0
  2. Cześć, znajdż sobie odpowiedniej jakości ekspertów, którzy to mają pojęcie w tym temacie. Szukaj osób dla których igłofiltry nie mają kompletnie tajemnic. Tylko w taki sposób masz pewność że opuszczą Ci trochę wody, a dodatkowo nie ulegnie degradacji teren działki.

    Bueno odpowiedział

    0