Wasze opinie na temat gotowych projektów domów

Jak doskonale wiadomo od jakiegoś czasu coraz mocniej promują się różnego rodzaju firmy, które oferują gotowe projekty domów. Powiedźcie mi co sądzicie o tego typu rozwiązaniach, czy opłaca się sięgać po tego typu rozwiązania, czy naprawdę warto skorzystać z usług takich firm? Zadane przez guffi, w kategorii Budownictwo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Uważam że może pan wybrać się do takiej firmy celem oglądania konkretnych projektów, jednak należy przede wszystkim dokładnie sprawdzać daną firmę. Sprawdzić ją pod kątem opinii innych klientów, a przede wszystkim zobaczyć kto pracuje w takiej firmie. Muszą to być specjaliści, mający w małym paluszku prawa rządzące budowami. Jednak podkreślę jeszcze raz że naprawdę warto korzystać z tego typu rozwiązań bo to znacznie ułatwia powstawanie nowych domów, które powinny powoli wypierać klockowate osiedla z naszych miast.

    duśka odpowiedział

    0
  2. A to zależy czy posiada pan odpowiednie środki finansowe? Bo jeżeli nie to projekty domów jednorodzinnych, przygotowane przez dane biuro projektowe będzie najlepszym wyjściem z sytuacji. Naturalnie należy zdawać sobie sprawy z powtarzalności ale warto.

    Szmitel odpowiedział

    0