W którym miesiącu ciąży wybrać ubranka do chrztu?

Jestem pierwszy raz w ciąży. Nie mam, kogo się doradzic, kiedy najlepiej kupić ubranka do chrztu? Moi rodzice mieszkają w innym mieście, a mąż pracuje za granicą, rzadko bywa w domu. Proszę pomóżcie mi w rozwikłaniu mojego problemu. Zadane przez Richie, w kategorii Kultura, sztuka i religia

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy ja byłam pierwszy raz w ciąży, a dzisiaj jestem szczęśliwą matką trójki dorastających dzieci, jeżeli nie zawodzi mnie pamięć borykałam się z tego samego rodzaju problemami, co pani teraz. Według mojego ówczesnego, przyszłego męża ubranka do chrztu powinno kupować się po narodzinach dziecka, ale dla mnie to było bez różnicy.

    Medor odpowiedział

    0
  2. Witaj! Sama niedawno dowiedziałam się o tym, że za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy o nowego członka. Jestem naprawdę szczęśliwa i już teraz nie wyobrażam sobie życia bez mojej małej jeszcze nienarodzonej pociechy. W zeszłym tygodni nie mogłam się powstrzymać i w czasie, co tygodniowych zakupów wybrałam się do sklepu z ubrankami do chrztu i tam zobaczyłam boskie idealne dla niemowlaka ciuszki, dlatego twierdzę, że można kupować je wcześniej.

    frredy odpowiedział

    0