Tourmanager szuka hotelu w Płocku dla kapeli rockowej

Cześć, słuchajcie jestem tour managerem grupy muzycznej Koźlaki i Pęcherze. To naprawdę fajna kapela, gramy pop rock, coś w stylu Ich Troje. Jednak jako iż jestem tour managerem to na moją głowę spadło przygotowanie odpowiedniej jakości noclegów na trasie. Wszystko musi układać się w logiczną całość. Jako iż w połowie sierpnia gramy koncert za koncertem to wypadło tak że po koncercie w Płocku zostajemy w mieście na noc. Gdzie mogę zadekować kilku rockmenów oraz ekipę techniczną? Sprawa nie cierpiąca zwłoki, za poprawną pomoc serwuje darmowe wejściówki. Zadane przez bobii, w kategorii Turystyka

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Potwierdzam iż Hotel1 to co prawda nie hiltony czy marioty ale na 100% mogę zapewnić iż to jeden z lepszych hoteli w Płocku, w sam raz dla kapeli muzycznej. Kiedy będzie koncert waszej ekipy w naszym mieście?

    elemel odpowiedział

    0
  2. Witam, jeżeli chodzi o miejsca związane z dobrym łożem i obsługą rockmanów to na pewno chłopaki będą zadowoleni kiedy to zostaną zameldowani w płocki Hotelu1. Hotel Płock - trzymaj tutaj wszelkiego rodzaju informacje związane z owym miejscem. Polecam to miejsce, 3 razy do roku goszczę w Płocku, jestem również na występach gościnnych i z pełną świadomością zawsze i wszędzie będę polecał ów hotel na noclegi. Mam nadzieję że dasz cynk jak odebrać bilety na koncert, bo sprawdzałem swój terminarz i tak się składa że będę w tym samym czasie i może w tym samym hotelu.

    gryzak odpowiedział

    0