Skąd wiedzieliście o najlepszej fotografii ślubnej?

Mieszkamy w stolicy i zastanawialiśmy się ostatnio czy będzie dobrze, jeżeli zdecydujemy się na pierwszą lepszą fotografię ślubną czy będzie dobrze być bardziej wybrednym i szukać jakoś szerzej? Ja się prawdę mówiąc nie orientuję w tej kwestii i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja okiem jakiś specjalistów albo przynajmniej doświadczonych w tej materii osób. Zadane przez Szmitel, w kategorii Kultura, sztuka i religia

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Z mojej strony mogę jedynie powiedzieć, że najlepszym rozwiązaniem jest tak naprawdę załatwienie sobie zaufanego fotografa, który z miłą chęcią będzie robił nam zdjęcia nawet kiedy minie północ i czas zwijania się do domu. Czasami najciekawsze wydarzenia mają miejsce właśnie wtedy. Polecam, bo teraz mało jest osób, które znają się na prawdziwej fotografii ślubnej.

  Medor odpowiedział

  0
 2. Pamiętam, że na moim weselu była zamówiona kilka miesięcy wcześniej ekipa, która spisała się na medal i nie jestem pewna, czy moje zdanie się będzie dla państwa liczyło, ale uważa, że najlepiej jest, kiedy robią to profesjonaliści, a nie znajomi, bo ktoś kogo znamy nie będzie tak obiektywnie wykonywał swojej pracy, a fotografia ślubna w jego wykonaniu będzie kiepska.

  Persching odpowiedział

  0
 3. Jak to skąd? Z tego miejsca fotkigeneric.com.pl

  Gorn odpowiedział

  0