Pokażcie odpowiedniego speca od leczenia głowy

Witam. Mam pewne problemy z głową, jednak nie chodzi o żadne trepanacje czaszki, a raczej o takie sprawy jak choćby dokładne zbadanie mojego przypadku oraz określenie jak najlepiej to wszystko sobie leczyć. Mieszkam w grodzie Kraka, dlatego wchodzą w grę tylko i wyłącznie specjaliści od leczenia umysłu właśnie z tego miasta, chodzi o znalezienie odpowiedniego specjalisty, który to wykona dla nas kompletne leczenie właśnie w Krakowie. Proszę was, jeżeli macie jakiekolwiek doświadczenia to napiszcie i oczywiście bez zbędnej szydery, bo sprawa jest naprawdę poważna. Zadane przez dari84, w kategorii Zdrowie oraz uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Sprawa banalnie prosta, a mianowicie chodzi o to żeby brać byle jakiego specjalistę. Jeżeli chodzi o sprawy leczenia umysłu to niestety ale nie ma tutaj większych różnic. Moim zdaniem każdy prezentuje to samo, każdy ma identyczne rozwiązania związane z leczeniem, terapią i tym podobne. Nie ma co kombinować.

    Szmitel odpowiedział

    0
  2. A co tutaj kombinować? Wystarczy sobie wpisać psycholog Kraków i już wszystko w tym temacie, wszystko dokładnie wyleczone. To tyle od mojej osoby, to tyle z mojej strony. Jeżeli jednak pragniesz czegoś więcej to nie wiem jak szukać. Ja bym zaufał internetowi.

    tikey odpowiedział

    0