Nauczyciele potrzebują edzienników?

Mam pytanie, czy nauczyciele aż tak rozpaczliwie potrzebują edzienników, że wprowadzono je tak nagle, bez żadnego uprzedzenia. Wiem, że wspominano o tym pomyśle już od dawna, ale nie sądziłam, że ktoś kiedykolwiek na poważnie potraktuje ten pomysł. Powiedzcie mi, to naprawdę było dyktowane tak silną potrzebą, że już bardziej się nie dało utrudnić życia rodzicom? Zadane przez Richie, w kategorii Edukacja i nauka

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Szanowna pani, a pomyślała pani o nauczycielach, którzy poza opieką nad pańskimi dziećmi mają również swoje rodziny. Zawód nauczyciela to nie zakonne śluby i poświęcanie się bez reszty edukowaniu dzieci. W wolnym czasie, kiedy już zdołają sprawdzić wszystkie kartkówki, nauczyciele muszą jeszcze podliczyć wszystkie nieobecności, zrobić statystyki nieusprawiedliwionych godzina w stosunku do ogółu i skontrolować zalegające usprawiedliwienia. To wcale nie jest takie łatwe. Już nie wspominając o wypisywaniu świadectw na zakończenie roku dla 20 paru osób. Tak, nauczyciele potrzebują edzienników. Dużo informacji można znaleźć tu - edziennik.

  Nicodem83 odpowiedział

  0
 2. Również jestem za wprowadzeniem edzienników. Jako nauczycielka od dawna chciałam, żeby je prowadzono, na terenie mojej szkoły walczyłam o to z zapałem. Wreszcie ktoś wysłuchał moich próśb i zainwestował pieniądze w ten projekt. Będzie on zbierał owoce w przyszłości.

  Persching odpowiedział

  0
 3. Oczywiscie że potrzebują dzienników, bez nich nie ma co nawet pracować. Dzisiaj to podstawa i myślę że spełnia się powoli wizja szkoły prosto z pana Kleksa. Należy czekać az dzieci będą posiadały specjalne plecaki do latania na zajęcia.

  guffi odpowiedział

  0