Na ile noclegi w Gdańsku?

Powiedzcie mi, bo wydaje mi się, że wy najlepiej wiecie, na ile opłaca się wynająć noclegi w Gdańsku, jeżeli planuję małą eskapadę po wybrzeżu. Chcę zwiedzić jak największą liczbę [miejscowości nadmorskich. Już teraz wiem, że będę w ciągłym ruchu, ale zależy mi na zrobieniu jak najlepszych zdjęć i potem ich opublikowaniu, więc siłą rzecz potrzebuję jakiegoś noclegu. Jeżeli będą państwo skłonni do pomocy, chętnie ją przyjmę, może znajdzie się dobry człowiek, który zaoferuje nocleg. Zadane przez argo82, w kategorii Turystyka

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Ja to panu powiem, że najlepiej to sobie jakieś miejsce znaleźć w dobrych odległościach i krążyć po miejscowościach nadmorskich, gdzie praktycznie będzie jedynie kilku chętnych na zajęcie miejsca właśnie tam. To oczywiście jedynie moja sugestia, ale zapewniam, że noclegi w Gdańsku są bardzo komfortowe i nie należy się zupełnie przejmować takimi bzdurami jak koszty i ludzie, bo tutaj każdy pana przyjmie z otwartymi ramionami.

  guffi odpowiedział

  0
 2. Ciężka sprawa, nie wiadomo jaka to ma być eskapada. Na pewno nie opłaca się na Pomorze wpadać na krócej niż 3 dni. Wszystko ponad to można brać i wynajmować. Polecam i oczywiście zapraszam na wakacje, czy jesienny urlop do nas, do Gdańska!

  elemel odpowiedział

  0
 3. Ja chętnie bym pomógł, ale mam już kilku turystów w swoim domu, więc raczej odpadam, ale zapewniam pana, że nie jest trudno znaleźć tanie noclegi w Gdańsku, szczególnie w czasie sezonu, to praktycznie niemożliwe, żeby żadnego nie znaleźć. Roi się tutaj tyle możliwości, że zaś nie wiedziałbym, którą mam wybrać. Pewnie kierowałby się głównie kwestią finansową. Polecam tę stronę - noclegi Gdańsk.

  frredy odpowiedział

  0