Łatwa konferencja w organizacji? Macie jakieś koncepcje?

Witam serdecznie, chciałbym się was zapytać czy może wiecie w jaki sposób najlepiej i najpewniej zorganizować konferencje. Nie chodzi mi o spotykanie się w centrum stolicy czy jakiegoś innego miejsca, dużego miasta. Konferencja którą chcę zorganizować powinna być przede wszystkim w miejscu wakacyjnym, w końcu mamy wakacje. Dlatego też jeżeli macie jakieś koncepcje, pomysły to z chęcią czekam na wszelkiego rodzaju wasze pomysły, pomóżcie mi, bo zostało mi tylko 14 dni na organizację wszystkiego. Zadane przez lato83, w kategorii Turystyka

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Witaj, ja uważam że najlepsze są konferencje nad morzem, które to pozwalają uczestnikom nie tylko na zdobywanie niezbędnych informacji związanych z przewodem konferencji, ale również co istotniejsze uczestnicy się integrują, spędzają wspólnie czas. Mogą relaksować się za pomocą dostępnej infrastruktury. To chyba najlepsza rekomendacja jeżeli chodzi o tego typu miejsca. Dlatego uważam że tylko nad polskim morzem, w najlepszych klimatach uda się tego typu impreza. Jeżeli się mylę to niech mnie pochłoną ognie piekielne.

    Dukat odpowiedział

    0
  2. I jak się wszystko udało? Tak się zastanawiam czy konferencja jest w 100% udana, czy warto było przygotować tego typu akcję o jakiej pisałeś. A tak wypytuję bo mam niemalże identyczny problem!

    elemel odpowiedział

    0