Kupić aplikacje czy lepiej online korzystać?

Proszę państwa, chciałbym dowiedzieć się od was co uważacie o współczesny trendzie, aby odchodzić od zakupu choćby drogich aplikacji biurowych, a zaczynać bawić się w kupienie, wynajem powierzchni na chmurach jak to mówią. Zaznajomieni w temacie na pewno będą wiedzieli o czym mówię, na czym cała rzecz polega. Zadane przez gryzak, w kategorii Komputery i technika

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Witaj, jeżeli mowa o takich sprawach, o tym co piszesz czyli choćby o popularnej usłudze cloud computing to musisz wiedzieć że jak dla mnie sprawa jest super. Sam prowadzę firmę małą i nie mam zamiaru za same licencje przeróżnych programów płacić nie wiadomo ile. Dlatego jeżeli chcesz wiedzieć, to polecam z całego serca, polecam każdemu kto uważnie ogląda każdą złotówkę po pięć razy.

    Richie odpowiedział

    0
  2. Te akcje z tymi całymi chmurami, ekselami i wordami online są świetne. Jak dla mnie sprawa wymaga nominacji do nobla, oscara i innych nagród tego świata. Uratowało mi to życie, bo jestem pewien, że gdybym miał zakupić podobne programy na rynku oprogramowania to nieźle bym się spłukał. Dlatego bierzta jak leci.

    lato83 odpowiedział

    0