Kto doradzi w sprawie nauki anglika?!?

Witam, chciałbym rozpocząć owocne nauki angielskiego, jednak co osoba to inne porady. Okazuje się że dzisiaj można uczyć się angielskiego na pięćdziesiąt sposób, dlatego proszę o konkrety. Ktoś może uczył się w grupach, a może ktoś ma pozytywne doświadczenia z nauką indywidualną. Zapraszam do zakładania pytań, do zadawania kompletnych relacji z tego co uważacie za najlepsze. Mam nadzieję że mi pomożecie! Zadane przez Geniek, w kategorii Edukacja i nauka

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Najlepsza nauka jak pisze romek w opcji z korepetytorem. Praktycznie zyskuje sie najwięcej. Można nauczyć się różnorodnych rzeczy, nauczyciel ma zawsze dla nas czas. Super opcja.

  guffi odpowiedział

  0
 2. Ucz się za pomocą takich gadżetów jak choćby fiszki. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie w chwili obecnej

  glok odpowiedział

  0
 3. Cześć, a masz jakąś kasę? Bo jeżeli posiadasz problemy finansowe to musisz szukać pomocy odnośnie nauki w internecie. Tylko tam za darmo ktoś Ci pomoże, jest szansa że ogarniesz doskonale sobie język angielski. Jeżeli jednak posiadasz jakieś środki pieniężne na swoim koncie to oczywiście najważniejsze jest abyś miał opcje na takie sprawy jak choćby korepetycje. Korki to chyba w chwili obecnej wyjątkowa sprawa, można powiedzieć że musisz wydać sporo pieniędzy, ale z drugiej strony masz motywatora do nauki. Dlatego przykładowo sprawdź sobie co dają tutaj: korepetycje angielski Łódź. Dzięki temu będziesz miał możliwość korzystania z opcji szybkiej i doskonałej nauki angielskiego.

  roman giertych89 odpowiedział

  0