Jakieś pomocne porady?

Dzień dobry państwu, od jakiegoś już czasu zajmuje się przygotowaniem wielu interesujących rozwiązań, takich jak choćby odpowiedniego rodzaju podejście do produkowanych w naszym kraju bombek czy stroików świątecznych. Jako iż z roku na rok ich poziom znacznie spada, to chciałbym dowiedzieć się co sądzicie, co jest przyczyną takiego faktu, co wpływa na to że jesteśmy zmuszeni do zakupienia coraz to kiepskiej jakości bombek i tym podobnych dodatków do choinki? Zadane przez pumek, w kategorii Produkcja

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Normalnie co to za filozoficzne wywody związane z ozdobami świątecznymi. Przecież to nie ma jakiegokolwiek sensu, normalnie robią takie w Chinach jakie robią i należy zdawać sobie z tego sprawę.

    Sztabowy odpowiedział

    0
  2. Sprawa banalnie prosta, wie pan że bombki, ozdoby świąteczne i inne takie są nieopłacalne. To znaczy jeżeli chcemy produkować to należy stawiać na jakość, ale wtedy produkcja idzie w kierunku minimalnym, dla wymagającego klienta i nie można z tego powodu liczyć na nie wiadomo jak wielkie kokosy finansowe. Dlatego polecam skorzystanie z możliwości poszukania innej branży, bo wyczuwam że planuje tak naprawdę wejście pan na rynek bombek.

    merlin odpowiedział

    0