Jakie znacie fryzury dla długich włosów?

Oj, długie włosy stwarzają nie bywałe możliwości manewru dla kreatywnych wizażystów. Wystarczy puścić odrobinę fantazji i dodać nieoczekiwanego czynnika, jakim jest cierpliwość klientki. Układanie koków oraz ich późniejsze rozczesywanie niekiedy zajmuje godziny. Zadane przez Karol, w kategorii Zdrowie oraz uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Wydaje mi się, że sprawa nie jest aż tak skomplikowana, bo w zasadzie najważniejsza rzeczą jest odpowiednie traktowanie długich włosów. Nie ma w tym względzie żadnych przymusów, ale warto stosować lecznicze odżywki i odpowiednie preparaty wzmacniające strukturę włosa. To nic trudnego, ale w wielu przypadkach niezbędnego. Na pewno długie włosy stwarzają większe możliwości w wyborze fryzury niż krótkie, ale nie każdy lubi jakieś eksperymenty na głowie, chociaż z drugiej strony do odważnych świat należy, prawda?

    Fumfel odpowiedział

    0
  2. Mam już za sobą etap ślepego uwielbienia dla wszelkich fryzur modelowanych o długie włosy. Dla lepszego bezpieczeństwa należałoby jedynie odpowiednio stosować wszelkie upiększacie. W zasadzie to chyba jedyny warunek.

    gryzak odpowiedział

    0