Jakie sposoby na sprzedaż samochodów

Cześć, chciałbym was się zapytać w jaki sposób sprzedajecie samochód? Wiadomo jest wiele metod, ale ja osobiście nie jestem w stanie na żadną z nich się zdecydować. Co sądzicie zatem o owych sprawach związanych właśnie ze sprzedażą samochodów. Pomóżcie koledze. Zadane przez tikey, w kategorii Motoryzacja
Tagi: autoskup

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Słuchaj weź wypisz sobie największe portale w Polsce i na tej podstawie przygotuj odpowiedniej jakości oferty. To moim zdaniem najlepsza opcja. Owszem wkurzać mogą telefony o różnych, naprawdę dziwnych porach, to jednak warto zdecydować się na tego typu opcje. Pozdrawiam i mam nadzieję że ogarniesz swój samochód i naturalnie sprzedaż go za dobrą kasę.

    argo82 odpowiedział

    0
  2. Witaj, a co chcesz wiedzieć? Możesz iść sobie do takiego miejsca jak autoskup, a możesz sobie kupić samochód w miejscu typu komis. One już różnią się od siebie, gdyż po prostu jak zostawisz autko w skupie to od razu dostajesz kasę, oczywiście poniżej przeciętnej. Komis to jak wiadomo miejsce gdzie wstawiasz samochód i czekasz sobie aż ktoś łaskawie kupi. Ja wolę tego typu metody a kilka fur już opchnąłem. Nienawidzę za to podawać danych do siebie bo jak wiadomo później masa telefonów w sprawie kupna samochodu.

    glaizer odpowiedział

    0