Jakie grzyby polecacie unikać?

No, wiem niby głupie pytanie, bo oczywiście muchomorów, ale są jeszcze jakieś inne i przede wszystkich jak wyglądają? Jakoś grzyby niespecjalnie leżą w kręgu moich zainteresowań, ale postanowiłem spróbować i się z nimi zmierzyć. Jak uważacie, to będzie totalna głupota z mojej strony? No niby tak, bo faktycznie jest to całkiem beznadziejny pomysł, ale jeżeli tylko będę uważny i ostrożny myślicie, że mi się to opłaci? Ja mam taką nadzieję. Lubię jeść grzyby, stąd moje pytanie. Zadane przez tikey, w kategorii Zdrowie oraz uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Ja się osobiście nigdy nie pisałem na doradzanie kompletnym amatorom, bo nie zamierzam mieć potem na sumieniu czyjegoś życia. Człowieku, zostaw to ludziom, co się znają na rzeczy i wiedzą, jak wyglądają grzyby zamiast okazywać jawną ignorancję i przekazywać w ten sposób, że wszystko nam wisi. Ja wcale nie jestem dziwnym człowiekiem, ale... Opanujcie się amatorzy!

    Sztabowy odpowiedział

    0
  2. Cóż, ja mogę więcej dodać do tej deklaracji. Jeżeli tylko będę w stanie, z całą pewnością postaram się załatwić jakieś zdjęcia. Nie wierzę, że będzie to potrzebne, ale powinienem wyjaśnić, że takich praktyk nie popieram. Niestety nie będę się zajmował takimi sprawami. Grzyby są piękne i smaczne w rękach profesjonalisty i przy tym pozostańmy.

    merfi odpowiedział

    0