Jakie blachy wybrać w Warszawie?

Nie wiem, jak mam dokładnie to zrobić, ale zapewniam, że w pewnym sensie blachy mają dla mnie decydujące znaczenie przy wyborze odpowiedniego garażu. Teraz robi się nowoczesne schowki na samochód z popularnej blachy, więc i ja postanowiłem nie zostawać w tyle. Kiedy tylko zdobędę się na odwagę, natychmiast o tym powiem żonie, a tymczasem chciałbym się więcej dowiedzieć na ten temat w Warszawie. Zadane przez pyśiek84, w kategorii Budownictwo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Ja słyszałam, że rynek cierpi teraz na poważne niedostatki usług, więc jak najbardziej powinno się wszystkim spodobać takie właśnie małe rozwiązanie. Nie powiem, żebym się w jakimś stopniu dobrze na tym znał, ale musi być pan pewien, że mam za zadanie coś bardzo prostego. Blachy są praktycznie zawsze na topie, trzeba jedynie trafić w odpowiedni moment na rynku. Gdyby się okazało inaczej, proszę to zrzucić na mnie.

    Daber odpowiedział

    0
  2. Zdaję sobie sprawę, że to jest bardzo trudne zadanie. Kiedy tylko znajdę się w domu, będę w stanie powiedzieć panu coś ważne w tej sprawie, ale blachy to nie jest takie łatwe. Mam wiele materiałów o tym ponieważ sam interesowałem się zakładaniem garaży z blachy. Nie mam zamiaru nikogo wygryzać z interesu, ale chyba sobie podaruję. W Warszawie takich specjalistów jest pełno.

    roman giertych89 odpowiedział

    0