Jakie biuro rachunkowe polecacie w Katowicach?

Wiem, że każda opinia jest mniej lub bardziej subiektywna, tego nie da się uniknąć, ale przyznam, że potrzebuję zasięgnąć waszej rady w sprawie biura rachunkowego na terenie Katowic. Otóż, potrzebuję, żeby ktoś zajął się moimi księgami, bo panuje w nich chaos totalny. Byłbym wdzięczny każdemu, kto podjąłby się tego zadania za odpowiednią opłatą. Zadane przez płotek84, w kategorii Prawo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. A ja muszę się poskarżyć, bo powiem szczerze, że mnie z takiego kontaktu z biurem rachunkowym w Katowicach niewiele wyszło. Owszem, otrzymałem szczegółową ofertę, pomoc i profesjonalizm w każdym calu, ale na co miało się to zdać, kiedy nie wiedziałem, jak wiele ryzykuję. Efekty własnych decyzji, które podjąłem pod wpływem tak zwanych ekspertów, to była jakaś porażka. Musi pan uważać, jakiego wybiera usługodawcę.

    Dukat odpowiedział

    0
  2. Cóż mogę więcej dodać po takiej wypowiedzi, poza tym że nie można oceniać wszystkich po błędach jednego. Wiadomo, że są uczciwi i mniej uczciwi. Biuro rachunkowe Katowice, z którego ja obecnie korzystam jeszcze mnie nie zawiodło, więc wydaje mi się, że trochę pan przecenia tego rodzaju instytucje.

    Persching odpowiedział

    0