Jak znaleźć kogoś, kto wykonuje sitodruk?

Uczciwie postawię sprawę. Nie mogę znaleźć żadnej dobrej firmy od sitodruku. W związku z tym, chciałem się czegoś więcej od was dowiedzieć, bo wiem, że potraficie państwo lepiej ode mnie szukać a przynajmniej musi się znaleźć ktoś, kto będzie w stanie mi pomóc, bo już raz czy dwa korzystał z ich usług. Mnie osobiście coś takiego odpowiada, znaczy taka pomoc z waszej strony. Czekam z niecierpliwością. Zadane przez Ducisław, w kategorii Marketing i reklama

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Cóż, nie wiem nawet, z jakiego regionu Polski pan pochodzi, żeby był w stanie polecić jakieś dobre drukarnie, na które mam całkiem sporo namiarów. Moim zdaniem to jest jedynie jakieś szukanie dziury w całym. Przecież na terenie pańskiego miasta musi istnieć, jaka firma, której zadaniem jest sitodruk. Takie usługi stają się ostatnio bardzo popularne, szczególnie w kręgach fanów muzyki i seriali.

    hip hop odpowiedział

    0
  2. Nie trzeba od razu szukać po lokalnych, teraz żadnym problemem jest znalezienie jakiejś firmy, która metodą sitodruku ozdobi nam koszulkę, serwetkę, zasłonę czy innego rodzaju nakrycia albo ubrania. Teraz to tylko kwestia znalezienia właściwego człowieka z doświadczeniem, żeby wszystko się udało, a nie rozpadało po kilku użyciach.

    Corys86 odpowiedział

    0