Jak oceniacie loty czarterowe?

Jak oceniacie takie loty czarterowe, bo jakoś nie wyniosłem pozytywnej opinii po tych kilku razach, kiedy o mały włos wsiadłem do tego małego samolotu i pozwoliłem się przewieść takiemu szarlatanowi. Jednak spróbuję się przekonać, jeżeli państwo w jakiś przekonujący sposób wyjaśnią mi, jak powinno to wszystko wyglądać. Jeżeli jest jakiś sposób na przekonanie mnie, to jedynie szczere opinie. Zadane przez Duch83, w kategorii Turystyka

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. A skąd pan będzie wiedział, że są szczere? Przecież to jest dość spory problem związany z tym, że nie widzi pan rozmówcy i nie słyszy go, prawda? Tak z ciekawości pytałem, ja bynajmniej nie mam zamiaru kłamać. W jakiś sposób jest przekonany, że jednak stwierdzi pan, że to nie dla niego. Osobiście jednak jestem niebywale zachwycony z takiego lotu czarterowego na jaki zdecydowałem się ostatnio. Nie wiedziałem jedynie, że będzie taki krótki.

    lato83 odpowiedział

    0
  2. Tak, ja ze swojej strony jestem również pozytywnie nastawiony do lotów czarterowych, które cieszą się zadziwiającą popularnością, ale nie o tym chciałem napisać. Jeżeli nie jest pan przekonany do tego środka transportu, to nie musi pan się do tego przekonywać na siłę, przecież istnieją jeszcze normalne bilety, a nie tylko na loty czarterowe.

    Karol odpowiedział

    0