Jak działa agencja interaktywna?

Zastanawiałem się, czym tak właściwie są i jak działają agencje interaktywne, bo to pozostaje już od jakiegoś czasy tajemnicą. Może już się ten stan zmienił, ale mówię o sytuacji sprzed jakiegoś pół roku, więc różnie to bywa. Chciałbym się dowiedzieć, jak państwo się zapatrują na tego rodzaju działalność. Może powiedzie mi coś przydatnego w nowej pracy, bo prawdę mówiąc nieprzyzwoicie się tremuję, przez co wszystko dzieje się jakoś za szybko. Zadane przez Daber, w kategorii Internet i usługi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Od siebie dodam, że nie ma czego, to zwyczajna reklama, tylko że dzieje się w całości w przestrzeni internetowej i nie mamy żadnych gotowych wydruków czy czegoś takiego, co mogłoby nam jakoś lepiej zobrazować pracę. Wirtualna przestrzeń wydaje się doskonała dla takiego rodzaju działalności, ze względu na dynamikę z jaką zmaga się każdego dnia. Co więcej mogę dodać.

    gryzak odpowiedział

    0
  2. Zdecydowanie jestem za tym, że agencja interaktywna to twór dość nowy. W zasadzie zrodził się w czyjejś głowie w wyniku rosnącej popularności Internetu i szeregu opcji, które oferuje w coraz to nowych i przyszłościowych dziedzinach przedsiębiorcom. Nowe możliwości rodzą nowe rozwiązania starych problemów.

    dari84 odpowiedział

    0