Gdzie jest jakiś dobry dekarz w Warszawie?

Gdyby tylko miało się okazać, że jednak dekarz będzie potrzebny, wolałbym mieć jakieś zabezpieczenie w postaci poleconej, chociażby poprzez internet, osoby z odpowiednimi kompetencjami osiągalnej w Warszawie. Ta, na wszelki wypadek, żebym miał spokojną przyszłość. Nie wierzę, że istnieje coś takiego, jak możliwość zniszczenia naszego pięknego domu, ale... Zadane przez glok, w kategorii Budownictwo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Tak, zgadzam się z panem w zupełności. Moja babcia zawsze mawiała, że ?lepiej dmuchać na ziemne? niż diabła z podwórka zbierać. Tak, miałam w tym względzie rację i ja sobie powiedziałem, że zawsze będę się kierował jej mądrościami, czasami nawet zbyt złośliwymi, ale zawsze prawdziwymi. Dekarz jest jak dobra maszyna, jeżeli się o nią dba, to działa, jak nie... Przykro mi się mówi i idzie dalej.

    baron odpowiedział

    0
  2. Czy państwa zdaniem w stolicy jest trudno znaleźć dekarza? Bo mnie się wydaje, że to jednak jest jakieś takie podejrzane, że nagle nikogo nie ma, kto znałby się na tego rodzaju działaniach. Nie rozumiem, ale poddaję pod punkt do dyskusji na forum internetu. Przypomnę temat przewodni: zaufany i sprawdzony dekarz z Warszawy.

    Brutal odpowiedział

    0