Domki blisko natury

Witajcie, mam pewien problem. Mieszkamy razem z mężem i dwójką dzieci w centrum naszej wspaniałej stolicy - Warszawy. Zbliżają się wakacje, dlatego postanowiliśmy uciec z zatłoczonego miasta i, po długiej, burzliwej dyskusji między słoneczną plażą, a pięknymi widokami, wybraliśmy góry. I jak to zawsze bywa, cała organizacja spadła na moją głowę. Dojedziemy samochodem, ale nie wiem, gdzie konkretnie się udać. Polećcie jakieś miłe miejsce, gdzieś na obrzeżach miasta, z daleka od ścisku i tłumów. Myślałam o Zakopanem, od zawsze chciałam tam pojechać, a teraz nadarzyła się okazja. Jak uważacie? Zadane przez Sztabowy, w kategorii Turystyka

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Znam to. Ja też zawsze muszę wszystkie dopilnować, gdyby nie ja... Swojego czasu nosiliśmy się z zamiarem udania w góry, ale nieszczęśliwie się złożyło, że żadne z nas nie miało na ten czas przysługującego urlopy. Pozostały mi jednak jakieś szczątkowe informacje. Na kilku zaprzyjaźnionych forach przeczytałam, że polecanym miejscem jest Willa Karolcia. Wielu użytkowników zgodziło się, że lepszego miejsca nie znajdziesz.

  Lennox odpowiedział

  0
 2. Ja tylko powiem, że opieram twoje oburzenie. Nie będę się tu specjalnie rozpisywać, jeżeli chcesz, możesz znaleźć stronę tego miejsca w sieci. Mają ładną stronę internetową - noclegi Zakopane, czytelną, jest apartament Charisma. Rewelacyjne, przysięgam! Nie mogłam się nadziwić.

  Gorn odpowiedział

  0
 3. Zakopane to lipa jak dla mnie. To znaczy może i opłaca się mieć tutaj jakąś kwaterę, jednak te tłumy, wiszący w powietrzu język rosyjski. To nie dla mnie, jednak wolę coś całkiem innego. Ale jak wiadomo- każdy lubi coś innego

  elemel odpowiedział

  0
 4. To najlepszy wypas jaki może być. Do tego jakaś kosiarka czy traktorek i prawdziwy czilaut ( Traktorki ogrodowe Stiga Gdynia )

  Fumfel odpowiedział

  0