Dlaczego szukać mieszkania aż w Wejherowie?

Czy naprawdę nie ma interesujących ofert mieszkań w kraju, żebym musiała wybierać się aż do Wejherowa? Razem z mężem właśnie się decydujemy, ale on stanowczo upiera się przy tym całym Wejherowie, a mnie zupełnie nie odpowiada taka lokalizacja. Chciałabym mieszkać bliżej centrum, żeby w razie jakiegoś wyjazdu mieć wszędzie blisko. Nie przekonuje mnie też korzystna oferta mieszkania w Wejherowie. Zadane przez romi89, w kategorii Nieruchomości

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Dlaczego pani nie odpowiada Wejherowo? Mieszkania u nas są piękne, położone często nad piękną rzeką, z której jesteśmy dumni, na terenie regionu kaszubskiego. Czy to nie jest doskonała lokalizacja dla nowego miejsca do zamieszkania? Moim zdaniem pani mąż nie mógł zdecydować się na wspanialsze miejsce do życia. Ja jestem jak najbardziej za.

  argo82 odpowiedział

  0
 2. A próbowała pani znaleźć jakieś pozytywne strony tej sytuacji? Może właśnie takie mieszkanie w Wejherowie będzie spełnieniem waszego marzenia o wspólny gniazdku, gdzie w przyszłości będzie chcieli założyć rodzinę? Nie pomyślała pani o tym wcześniej czy może przeciwnie pomyślała pani, ale okazuje się, że miejsce jest zupełnie gdzie indziej? Polecam sprawdzić te stronę - mieszkania Wejherowo.

  Dukat odpowiedział

  0
 3. Nie musisz, jak maszę kasę to możesz zakupić sobie mieszkanie w Gdańsku albo centrum Warszawy. Ostatecznie zawsze również pozostaje wybór takich obiektów jak Sea Towers. Decyzja należy do Ciebie

  guffi odpowiedział

  0
 4. Na pewno jeżeli pracuje Pani gdzieś w trójmieście korki nie będą ułatwiały Pani życia... Szczególnie wracając z pracy. Przebicie się przez Grunwaldzką, Morską potem przez Hutniczą ehhh.........Nie jest czasami łatwe.

  KRYSTYNA odpowiedział

  0