Dach rozwalony, a ja nie mam pojęcia co robić!!!

Słuchajcie jaka akcja, normalnie siedzę sobie normalnie w domu, oglądam filmy na Discovery, a tutaj jak nie trzaśnie, jak nie uderzy, otrzymuję trzęsienie ziemi. Okej, idę w takim razie sprawdzić co się dzieje, a wierzcie mi że mam porty pełne wrażeń, wychodzę przed dom, widzę że masa ludzi kłębi się pod moim płotem, jakbym co najmniej był Madonną albo jakimś innym Jacksonem. No i proszę ja was wychodzę na ganek, a wiecie mam taki naprawdę fajny, ciekawy, zrobiony i patrzę gdzie wszyscy...czyli do góry. A tam jakiś dzięcioł wbił mi się w dach. Normalnie razem ze starą najdroższe dachówki w kaście wzieliśmy, a tu jakiś burżuj wszystko popsuł. Dobra żeby nie było tak agresywnie to proszę was moje żuczki o jakieś pomocne porady jak szybko ogarniać dach, żeby nocą mi nie napadło. Dzisiaj zapowiadają naprawdę wielkie opady. Zadane przez hip hop, w kategorii Budownictwo
Tagi: dachy

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Słuchaj koleżko, zamiast pisać to weź łataj dziury. Przede wszystkim należy w takiej sytuacji sprawdzać czy dachy dają jeszcze radę. Jak wiadomo bywa z tym różnie i nie zawsze można cokolwiek zrobić. Dlatego dopóki nie pojawi się w domu nikt z dozoru budowlanego to zapomnij o czymkolwiek.

    Lander odpowiedział

    0
  2. Hej koleś a ty przypadkiem nie popijałeś jakiś soków z dodatkami w tej sytuacji? Bo wygląda jakbyś sobie z nas jaja robił!

    Dukat odpowiedział

    0