Czy podróżnikowi spodoba się fototapeta?

Hej, mam pytanie odnośnie odpowiedniego podarunku dla podróżnika. Pomyślałam, że będzie mu się podobało, jeżeli sprawię mu coś na kształt albumu ze wspomnieniami z podróży, już wypytałam o te najważniejsze sprawy. Teraz pozostało mi jedynie odpowiednie dobranie zdjęć i wykonanie trzech lub czterech fototapet. Po jednej dla każdego pokoju, żeby nie czuł się taki oderwany od swojej pasji. Teraz nie może jeździć po świecie, dlatego pomyślałam, że to będzie świetny pomysł. Jak uważacie? Zadane przez kaja, w kategorii Dom i rodzina

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Nie wiem, czy same zdjęcia będą wystarczającego dla osoby, która nie potrafi usiedzieć w miejscu, ale możesz spróbować. Ja sama zastanawiałam się nad czymś w rodzaju takiego albumu wykonanego w całości z fototapety, ale z naszą rodziną. W każdym pokoju po jednym zdjęciu każdego z nas. Nigdy się na to nie odważyłam, ale pomysł popieram.

  Gregor odpowiedział

  0
 2. Skoro mówisz, że znalazłaś lub znajdziesz takie miejsca, które będą przywoływały wspomnienia wydaje mi się, że ten motyw z fototapetą jest niegłupi, więc działaj. Jeżeli mu się nie spodoba, to raczej ci nie powie, a może akurat okaże się, że właśnie tego mu brakowało. We własnym domu, jak na szczycie Mont Everestu... Sam muszę takie coś wypróbować. Poszukaj tu - fototapety.

  merlin odpowiedział

  0
 3. myślę że to słaby pomysł. On do domu wraca żeby odpocząć po długich podróżach więc raczej fototapety mu w tym nie pomogą. To tak jakbyś zrobiła kolejarzowi mieszkanie w fototapety z pociągami!

  Troi odpowiedział

  0