Co zrobić ze zmienionym kolorem skóry?

Witajcie wszyscy którzy tutaj piszą. Ratujcie mnie ludzie, coś się dzieje z moją skórą. Czuję się normalnie niczym kameleon. Co jakiś czas zmienia ona kolory, mam jakieś dziadowskie przebarwienia. Czy możecie mi w jakikolwiek sposób pomóc, sprawić aby moje ciało, moja skóra była przede wszystkim w normalnym białym kolorze? Zadane przez Fumfel, w kategorii Zdrowie oraz uroda

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Cześć, ja myślę że każda zmiana skórna to dzwonek alarmowy do tego żeby udać się do lekarza. Nie mam pojęcia kim jesteś, co robisz, w jakim otoczeniu się obracasz, ale tylko konkretne działania sprawią, czyli wizyta u lekarza, że twój organizm się ogarnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  Karol odpowiedział

  0
 2. Witaj chłopcze, trzeba było biegać codziennie na solarium? Tak się właśnie kończą takie historie. Z tego też powodu polecam skorzystanie z możliwości jakie to daje laserowe usuwanie przebarwień to chyba najlepsze rozwiązanie w chwili obecnej dla ciebie.

  Roland odpowiedział

  0
 3. Ziomuś weź idź do lekarza, nie kombinuj za bardzo. Od klepania w necie nic samo nie zniknie, a tym bardziej nie ściągniesz żadnego super programu który przywróci ci naturalną skórę. Pozdrawiam i ogarnij się.

  Duch83 odpowiedział

  0