Co wiecie o szkoleniach firmowych?

Czy istnieje możliwość dowiedzenia się czegokolwiek o szkoleniach sprzedażowych? W chwili obecnej przeglądam internet, ale nie ma tam nic specjalnie ciekawego, wszyscy tylko reklamują swoje usługi, dlatego też jeżeli macie coś ciekawego w tej kwestii do przekazania to naturalnie czekam na wasze informacje, czekam na wszelkiego typu rozwiązania w tej kwestii. Zadane przez Gorn, w kategorii Firmy usługowe

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Proszę Cię, lepiej chodzić na takowe szkolenia i naturalnie później z nich korzystać poprzez zapisywanie w odpowiednich rubrykach. Dlatego jeżeli czekasz na jakiekolwiek rozwiązania tu i teraz to musisz głęboko się zastanowić co jest dobre dla Twojej firmy. Czy nie ma innych możliwości dla rozwoju twojej firmy, dla mobilizacji Twoich pracowników.

    tikey odpowiedział

    0
  2. A co chcesz wiedzieć dokładniej? Jak wiadomo szkolenia dla firm muszą przekonać pracowników do jeszcze lepszej pracy. Naturalnie jeżeli nie dotyczy to takich rozwiązań jak sprzedaż to mogą być one nawet innowacyjne, ale w innych wypadkach to ja bym nie liczył na jakieś ciekawe rozwiązania. Dlatego sprawa jest trudna moim zdaniem.

    Karol odpowiedział

    0