Chętnie kupię tani CRM

Jestem od dawna zainteresowany kupnem taniego CRM, ale prawdę powiedziawszy nie mam na tyle odwagi, żeby inwestować skromne dochody. Wiem, że z pewnością koszty mi się zwrócą. Tylko, że jest jeszcze kwestia tego, że trzeba mieć, za co żyć do tego czasu. Orientujecie się może, w jakich cenach można nabyć najtańszy taki CRM? Zadane przez Bueno, w kategorii Internet i usługi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Nie wiem, to pewnie zależy od firmy, z której zamierzasz skorzystać, jak również od tego, do czego będzie ci ten program służył. Z całą pewnością inwestowanie w tani CRM się opłaci, ale uważaj, żeby przypadkiem nie była za tani, bo takich przecież też nie raz się widywało. Żerują na innych, pasożyty. Nie mniej ja bym na twoim miejscu spróbował.

    elemel odpowiedział

    0
  2. Dokładnie, teraz to już wszędzie człowieka oszukują. Warto jednak zaryzykować w coś nowego, szczególnie, że sprawdza się to w innych dziedzinach. Tani CRM jest dobry, jeżeli chodzi o organizację, a powiedzmy sobie otwarcie, większości początkujących przedsiębiorców najbardziej doskwiera właśnie taki kompletny brak zorganizowania.

    Brutal odpowiedział

    0