Chciałbym się czegoś dowiedzieć o kontroli ITD

Osobiście przydarzyła mi się wyjątkowo przykra historia związana z kontrolą ITD. Odebrano mi prawko, mam też karę pieniężną. Uważam, że te restrykcje zostały na mnie nałożone zupełnie niesprawiedliwie, więc zamierzam szukać gdzieś pomocy. Jeżeli o to chodzi, to zdecydowałem się zapytać was o opinię. Znacie się na jakiś kruczkach, które mógłbym wykorzystać. Zadane przez fisia, w kategorii Motoryzacja

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Moim zdaniem należało się panu, chociaż proszę mi wybaczyć, bo pana nie znam. Nie chcę być w ogóle niemiły, ale... Kontrola ITD jest zazwyczaj uporczywa, więc chyba należało się panu. Ja sam przechodziłem przez to, tylko że dla mnie skończyło się standardowo. Gdyby tylko się okazało, że jest inaczej, też byłbym rozgoryczony.

    płotek84 odpowiedział

    0
  2. O ile pamiętam, to chyba wcześniej nie było tak źle, jak ktoś gorzej wypadł podczas kontroli ITD? Może to jest jedynie moje wyobrażenie. Bardziej interesowałoby mnie, jak do tego doszło. Mogę panu pomóc w wielu sprawach, ale jeżeli chodzi o mnie, to musiał być wyraźny powód takiej decyzji.

    gryzak odpowiedział

    0